Autoosad24 pakub oma klientidele kvaliteetseid nii uusi kui ka kasutatud varuosad sõiduautodele, veoautodele, kaubikutele ja maasturitele. Parimate hindade ja lühikeste tähtajadega.

Meie firma teeb koostööd kümnete suuremate autolammutustega Baltikumis, tänu sellele teil on võimalus tellida varuosi, mis Eestis ei ole kättesaadavad. Meil koostööpartneriks on Eestis ja Baltimaade suurimaid autokaupade maaletoojaid ja hulgimüüjaid, kelle tarnijateks on tuntuimad autovaruosadetootjad üle maailma.

REHVIDE MÜÜK

Kere ja mootoridetaile, mootorid, kereosad, pamprid, turbokompressorid ning palju muud

Filtrid – Fram (õlifiltrid, õhufiltrid, kütusefiltrid) Jõuosad – sidurikomplektid, veovõllid, kardaaniristid, rattalaagrid jm.

Mootoriosad – hammasrihmad, õlifiltrid, tihendid, pingutid, ketid, andurid jm. Süüteküünlad ja Hõõgküünlad.

Piduriosad – piduriklotsid, -sadulad, -kettad, -voolikud, -trumlid, -silindrid, -kolvid ja -trossid.

Rooliosad – auto alusvankriosad nii esi- kui tagasillale, erinevad puksid jm.

Akud – laias valikus akusid sõiduautodele, kaubikutele, veoautodele, bussidele ja traktoritele. Akudele kehtib garantii 2 aastat.

Rehvid. Õlid – lai valik erinevaid õlisid. Pöördudes meie poole, võite olla veendunud, et varuosi ei tule pikki kuid oodata.

Me läheneme igale kliendile individuaalselt, ning seetõttu meie kliendibaas pidevalt suureneb.Tallinna piires on meie kliendid harjunud sellega, et tellitud autovaruosad, me toimetame tasuta otse kliendini. Muu linna puhul lisandub transpordikulu. Kui otsite varuosa, siis tuleb teha varuosapäring.